Všeobecné podmínky
Rezervace - v rámci rezervace na webové stránce je kupující povinen uvádět správně a pravdivě veškeré údaje z důvodu kontroly vstupu. Vrácení vstupného - v případě úplné zrušení akce Vám bude vrácena částka v plné výši a to do 14 dní na účet, ze kterého byla částka zaslána. Uhrazená rezervace je konečná a není možné ji vracet, ani vyměňovat, není-li výslovně domluveno jinak.
Ochrana osobních údajů: veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb. Poskytnutím osobních údajů automaticky souhlasíte se zasíláním aktuálních novinek, týkajících se připravovaných akcí kapely JG DIX a webového portálu kulturazarohem.cz.
Vstupenku, kterou získáte po rezervaci a následném zaplacení, slouží pro registraci při příchodu na akci. V případě, že zákazník požaduje vystavení faktury - daňového dokladu, je nutné o vystavení zažádat na email: vstupenky@jgdix.cz, popř. požadavek uvést při rezervaci do pole Poznámka
Upozornění:
Po úhradě rezervace Vám bude vstupenka zaslána na email. Doporučujeme - zkontrolujte si, prosím, i svou spamovou schránku. Bohužel se často stává, že email dorazí právě do spamu. Tato chyba není na naší straně, a bohužel nejsme schopni tuto funkcionalitu ovlivnit.